האם באמת משתלם לבנות אתר בחינם?

רבים וטובים מחפשים באינטרנט ומוצאים הצעות כאלו ואחרות לבניית אתרים לבד, חינם אין כסף. אבל האם באמת יש חברה שישתלם לה להקים בעבורכם אתר אינטרנט בלי שום תמורה? בהנחה שלא מדובר בארגון צדקה, כנראה שלא... ותמיד יהיה היכן שהוא, איזשהו קאץ' שבדרך כלל יגרום לכם לשלם בשלב מאוחר יותר, גם לאחר שכבר השקעתם שעות רבות בעיצוב והקמה של האתר. במקרים רבים, העיצוב עצמו יהיה מבוסס תבניות ולכן לא מקורי במיוחד.

נתחיל מהעובדה הכי קשה לעיכול, שרוב האנשים באמת לא שמים לב אליה, עד שכבר מאוחר מדי: כאשר אתם בונים אתר חינם, כל המערכת שמפעילה את האתר מאחורי הקלעים לא נמצאת בבעלותכם, אלא בבעלות של החברה שמספקת את הפלטפורמה לבנייה. המשמעות היא שאם יום אחד תחליטו לעבור לחברה או פלטפורמה אחרת, בדרך כלל לא תוכלו לייצא את האתר הקיים ותאלצו לבנות אתר שלם מהתחלה!

שנית, אתר חינם, הוא בדרך כלל אתר שיושב על כתובת מסובכת וארוכה, כך שתתקשו לרשום אותו באינדקסים אחרים ברשת ולהפיץ אותו, לספר עליו בטלפון לחברים, לקוחות ומשפחה. לעיתים, מלבד לשלם על הכתובת עצמה, תצטרכו להוסיף גם עמלה על מנת שתהיה לכם את הזכות להשתמש בכתובת עצמאית, וכמובן שאצל חברות בניית אתרים מקצועיות זה דבר מובן מאליו ואין צורך להוסיף כסף על התקנה של הדומיין.

שלישית, ברוב המערכות שמציעות בניית אתרים בחינם יש פרסומות שאמורות לממן את עלות התחזוקה של כל הלקוחות שלא משלמים. יכול להיות שהפרסומות לא כל כך מפריעות לכם אישית, אבל הפרסומות יכולות להפריע או להבריח את הגולש הממוצע.

לסיכום, על מנת לבנות אתר מוצלח ומעוצב שגם יתקדם בגוגל ויביא לכם לקוחות חדשים, עדיף לעבוד עם חברה מנוסה, שתבצע את כל אחד מן השלבים אשר ביצעתם בעצמכם, בצורה מקצועית ותשאיר את האתר בבעלותכם המלאה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר