בניית אתרים

בניית אתרים

המפגש עם העסק שלך מתחיל כאן, באינטרנט - זירה דיגיטלית אחת לחברות, ארגונים, מוסדות, עסקים קטנים, גדולים וכל הרעש שמסביבם. הזהות והיוקרה הדיגיטלית שלך נקבעת לא מעט ע"י החוויה הראשונית אותה עובר הגולש בביקור באתר שלך. התהליך שיעבור הגולש עוד מהשלב בו יפגוש את המסרים השיווקיים ברחבי הרשת דרך הכניסה לאתר ועד להשלמת הביקור ישפיעו באופן ניכר על הצלחתנו בהשגת היעדים בסוף הדרך. זה כבר מעל לעשור שאנו בחברת dooble מובילים את תחום בניית האתרים בישראל בסטנדרטים, בעיצוב ובחדשנות, עם מאות אתרים ופרויקטים מורכבים למגוון רחב של תחומים. אז ממה מורכב תהליך מקצועי של בניית אתר?

1
מחקר ואפיון

מחקר ואפיון

רגע לפני שנתחיל ביצירה חשוב שנכיר ונבין לעומק את עולמות התוכן הרלוונטיים, את תחום הפעילות ואת הצרכים העסקיים שלך. לאחר שלב ה"בריפינג" וההיכרות המשותפת "נשרוף" את הרשת כדי להכיר את המתחרים שלך, להבין את קהלי היעד ולהבין לעומק את התהליכים הדיגיטליים בתחומי הפעילות שלך. כשנרגיש שאנחנו מכירים מספיק טוב ומבינים מה צריך כדי להצליח, נתחיל במלאכת האפיון - תהליך מורכב ומפורט שמטרתו תכנון נכון של ארכיטקטורת המידע ומשפכי הגלישה באתר כך שישרתו את מטרות האתר באופן הטוב ביותר. נגדיר את סוגי המסכים, דרישות הממשקים, סוגי הניווט, המודולים והמרכיבים השונים, תהליכים והתממשקויות למערכות נוספות כך שנוכל ליצור מכלול הנחיות והגדרות לשלבים הבאים בתהליך.

2
UI/UX

UI/UX

יש הרבה מרכיבים שמבדילים בין אתר בינוני לאתר מצליח, בין אם מדובר באתר e-commerce, אתר תדמית, פורטל מידע, קטלוג מוצרים או כל אתר אחר, תכנון ובניה מקצועיים של הממשקים באתר הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר להצלחת האתר שלך. אם בשלב המחקר והאפיון הגדרנו את ה"מה" בשלב ה UI/UX נגדיר את ה"איך". זה החלק בתהליך שיגדיר את השלד לאתר ויקבע איך בסופו של דבר יראו התוצרים. בהתאם להנחיות שגובשו בשלב אפיון הפרויקט, ניצור עבורך את השלד למסכים השונים, נגדיר את הממשק (UIׂׂ) ואת האופן בו נרצה להעביר את החוויה לגולש (UX). כלקוח בחברת dooble תהנה מהניסיון העשיר שצברנו בפעילות עם מגוון גופים עסקיים ומוסדיים ותזכה בתוצרים האיכותיים שנתפור במיוחד עבורך.

3
עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

כל מותג והסיפור שלו, שפה עיצובית ששייכת רק לו ומהווה חלק בלתי נפרד מהתדמית והאופי של הארגון. עיצוב האתר שלך קובע את הטון, זה השלב שמכניס את הצבע והתמונות, נותן את האופי ומחבר מודולים, תהליכים ומסכים לאנשים. כשאנחנו מדברים על עיצוב אנחנו מתכוונים לעיצוב אישי, בלעדי, כזה שיש רק לך ומתאים למיתוג העסקי שלך ולא פחות חשוב, לקהל שלך. זה אולי השלב המאתגר מכולם אך גם המרתק והמספק מביניהם ואנו נהנים לגלות גבולות וכיוונים חדשים מפרויקט לפרויקט. כמו במרכיבים האחרים בתהליך בניית האתר, אפילו בעיצוב ישנם כללים וקווים מנחים ואנו שומרים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בקנאות רבה. חדשנות ומקוריות עומדות תמיד לנגד עינינו בדרך ליצירת החזות שלך בעולם דיגיטלי ודינמי שאינו מפסיק להשתנות.

4
פיתוח

פיתוח

בין אם מדובר בבניית אתר פשוט על גבי מערכת Wordpress, פיתוח אתר מסחר בקוד פתוח, במערכת מותאמת אישית, או פיתוח מערכת מתקדמת הכוללת התממשקות עם API שונים והטמעת יכולות מורכבות, אצלנו ב dooble תקבל את המענה המותאם והמקצועי ביותר. צוות המפתחים שלנו צבר ניסיון רב במגוון רחב של שפות תכנות ופתרונות כדי שאתה תצא לדרך עם מוצר שלא רק נראה טוב, אלא גם עובד מצויין! אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך - כל הקוד נכתב במיוחד עבורך כדי להבטיח מקסימום איכות, תאימות, מהירות ואבטחה, ללא שימוש בתבניות ותוספים. כל זאת כדי להבטיח שהאתר שלך יתפקד באופן הטוב ביותר לאורך זמן ללא תלות בגורמים צד שלישי.

5
תמיכה

תמיכה

אתר האינטרנט שלך צריך בית. כזה שיספק אחסון, שירות ומעקב בימים רגילים, כזה שידע לנטר ולהתמודד עם מתקפות ופריצות בימים סוערים וכזה שידע לתת מענה לצרכים שיתעוררו לאורך הדרך. כחלק משירות התמיכה ב dooble נלווה אותך ונספק המלצות בנושאים כגון שיפורים ותוספות לאתר, אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של חברתך, פרסום וקידום האתר. ברור לנו שההצלחה טמונה רבות בניהול השגרה וביכולת לבצע שינויים ושיפורים מבוססי תוצאות, אנו מאמינים שהקמת האתר הינה תחילתה של הדרך ופתח לפעילות משותפת שמטרתה שיפור הנוכחות והשגת היעדים העסקיים שלך. אנו מזמינים אותך להכיר, להתרשם ולהצטרף למעגל הלקוחות שלא מוכנים להתפשר!

בניית אתרים - עבודות

Cool ray
עלית הימן
עינית אופטיקה
חן ואיתי גינדי
חוות התבלינים
mmuze
secured touch
UBQ
Tivoli Village
Lisuto

עוד קצת על בניית אתרים...

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית הוא למעשה חלון הראווה שלכם ברשת האינטרנט - הוא אחראי על הרושם שמותיר בית העסק על הקהל הפוטנציאלי וביכולתו להגדיל את רווחי העסק שלכם! אנחנו ב-dooble מתמחים בבניית אתרי תדמית יעילים שיהפכו מבקרים ללקוחות, יסייעו לעסק שלכם להתקדם במנועי החיפוש והכל בעיצוב אישי ובהתאמה לצרכים המיוחדים שלכם.

בניית אתר נכונה לקידום במנועי החיפוש

קידום אתרים הוא כורח המציאות לכל בעל עסק. אינטרנט נחשב לכלי השיווקי אשר יכול להביא לך גידול בלקוחות בזמן קצר.

קופירייטינג - על כתיבה שיווקית ובניית אתרים

במאמר זה נסקור את ההזדמנויות והמכשולים שבכתיבת תוכן באינטרנט, נסקור את הקשר שבין קופירייטינג לתחום של בניית אתרים וכן את מהות התוכן באתרי אינטרנט ושימושו בתהליך קידום אתרים.

בניית אתרים בוורדפרס

סטטיסטיקה בדרך כלל אינה משקרת: אחד מכל חמישה אתרים הנמצאים כיום ברשת מבוסס על מערכת WordPress שהיא אחת ממערכות ניהול התוכן לאתר אינטרנט מהמובילות בעולם. 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר