פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

בעידן בו הנוחות היא ערך מרכזי וכמעט לכל בית עסק יש אפליקציה ייעודית משלו, אנו יודעים כי הגלישה באפליקציה צריכה להיות מהירה, זמינה, קלה ופשוטה להבנה. dooble מתמחה בפיתוח אפליקציות מקצועי - החל מהתכנון הראשוני ועד להשקת האפליקציה. באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, יכולות עיצוביות גבוהות והרבה יצירתיות - אנו נספק עבורכם פתרונות מלאים, יעילים וחסכוניים לאייפון, אנדרואיד ו-WEB בהתאם לדרישות והגדרות הלקוח.

1
מחקר ואפיון

מחקר ואפיון

כל תהליך של בניית אפליקציה מתחיל במחקר ואפיון. אנחנו ב-dooble מבינים כי לעולם הדיגיטלי יש חוקים משלו אשר משפיעים על הכיס שלכם, ולכן מבצעים מחקר מקיף שימקסם את סיכויי ההצלחה של האפליקציה. אנשי הצוות של dooble נושמים וחיים תוצאות, מכירים את הרגלי צריכת התוכן של קהל המשתמשים ומכירים בערכה של חווית משתמש מוצלחת. הידע והנסיון שצברנו יבואו לידי ביטוי בתהליך אפיון קפדני ומקיף שיהיה ממוקד בצרכיהם של קהלי המטרה, יעדי האפליקציה וכמובן יצירת ממשק מתאים לכל אחד מן ההתקנים המבוקשים (אייפון, אנדרואיד, אחר). בשלב זה נלמד לעומק את דרישות הממשקים, נאפיין את התהליכים ונגבש ביחד תמונה ברורה של המוצר שתהווה בסיס להמשך הפעילות.

2
UI/UX עיצוב חווית משתמש

UI/UX עיצוב חווית משתמש

כל נותן שירות בעידן המודרני מבין היטב את חשיבותה של חווית המשתמש, משום שהצלחת אפליקציה או אתר אינטרנט תלויה בראש ובראשונה באופן בו המשתמשים תופסים את המוצר. ממשק המשתמש (UI) וחווית המשתמש (UX) הם אלו שישפיעו על שביעות הרצון של המשתמשים מהממשק והם אלו שישפיעו על מידת ההצלחה של הפרויקט. אנחנו ב-dooble מבינים כי החוויה היא המוצר, ולכן עליה להיות לא פחות ממצויינת. בתהליך UI/UX נבצע התאמה של שפת הממשק לאופי הקהל ולצרכיו, נדאג לייצר אפליקציה נוחה לשימוש בעלת היררכיה ברורה. אנו נבנה עבורכם ממשק פשוט, אינטואיטיבי, יעיל ומהיר תוך מתן דגש על עיצוב מכוון משתמש המותאם לקהל היעד, צרכיו והרגליו.

3
עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

בזמנים בהם חווית המשתמש היא אלמנט מרכזי במרחב הוירטואלי, העיצוב הגרפי מקבל חשיבות בלתי מבוטלת בשל השפעתו הרבה על חוויה זו. העיצוב הוא חלק דומיננטי והוא זה שהגולש מתווודע אליו בעת השימוש באפליקציה - המעצבים של dooble מודעים ליכולתו של עיצוב נכון להשפיע על הצלחת האפליקציה. בעת עיצוב האפליקציה, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המתכנתים על מנת להבטיח, מלבד עיצוב מרענן ויפה, גם חוויה נוחה, מהנה וידידותית למשתמש, תוך שימת דגש על שימוש אינטואיטיבי ותפעול מהיר וקל. המומחים המנוסים של dooble מכירים את תחום האפליקציות על בוריו ומספקים פתרונות איכותיים לכל צורך. המעצבים שלנו ידאגו לכך שכאשר הלקוח שלכם יחפש מידע או ירצה לבצע פעולה - הוא יבחר את האפליקציה שלכם.

4
פיתוח

פיתוח

שימוש באפליקציות הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו. החל מכתיבת הרעיון, אפיון האפליקציה, עיצוב הממשק וחווית המשתמש, העיצוב הגרפי ולמעשה כל נקודה אחרת בתהליך - פיתוח אפליקציות נועד להפיח חיים ברעיונות שלנו ולהפוך אותם למוצר מהנה ויעיל לשימוש עבור קהל היעד. פיתוח אפליקציית אייפון או אנדרואיד עבור בית העסק שלכם יעניק יתרון גדול על פני המתחרים, יעזור לכם להמיר משתמשים ללקוחות ולמעשה לבנות קהילה צרכנית תוך יצירת ערך מוסף. dooble שמה לה למטרה ליישם את הרעיונות של לקוחותיה באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים המשולבים יד ביד עם ניסיון עתיר שנים וידע מקצועי רחב. צוות הפיתוח שלנו ילווה אתכם בתהליך - מהשלב הרעיוני ועד התוצר המוגמר, תוך מתן מענה מהיר, מקצועי ומתן ייעוץ לאורך כל הדרך.

5
תמיכה, ניטור ועדכונים

תמיכה, ניטור ועדכונים

גם אחרי שהאפליקציה שלכם עלתה לאוויר, העבודה שלנו לא נגמרת. כל לקוחות dooble נהנים מתמיכה מלאה במוצרי החברה, כחלק מעבודתו המסורה של הצוות הטכני שלנו אשר מנטר את השימוש באפליקציה ומספק כלי ניהול נוחים ויעילים עבור הלקוח. בנוסף, אנו מעניקים שירותי עדכונים ושדרוגים תקופתיים בהתאם לצרכי הלקוח ולעדכונים ב Google Play וב App Store של Apple. מרכז התמיכה של dooble מצויד בטכנולוגיה הנדרשת כדי לספק לכם מגוון שירותי תחזוקה שוטפת, ייעוץ, תמיכה טכנית ומערכות ניטור מתקדמות בזמן אמת. הצוות המקצועי שלנו מורכב ממומחים בעלי הידע הנדרש לכל הליכי התמיכה באפליקציה שלכם, לרבות תחזוקה מרחוק, בקרת תהליכים, תיקונים ועדכונים שוטפים - ויעשה הכל על מנת שהאפליקציה שלכם תתפקד באופן ראוי ותמקסם את הפוטנציאל העסקי הגלום בה.

פיתוח אפליקציות - עבודות

Comverse UC
Comverse VVM

עוד קצת על פיתוח אפליקציות...

פיתוח אפליקציות - יתרונות וחסרונות

מהם היתרונות והחסרונות של בניית אפליקציה לעומת שדרוג אתר קיים?

בניית אפליקציה לאייפון לעומת בנייה לאנדרואיד

האם כדאי לפתח אפליקציה למערכת ההפעלה של אייפון, אנדרואיד או לשניהם יחד?

מה ההבדל בין אפליקציה לאתר סלולרי?

 האם גם אתם שאלתם את עצמכם מדוע לא להסתפק באתר מותאם לסלולר? בואו ולמדו על מספר הבדלים חשובים בין אפליקציה לאתר.

איך מטמיעים את גוגל אנליטיקס באפליקציות?

האם ידעת שניתן להשתמש ב google analytics גם לניטור אפליקציות?

שפות תכנות לאפליקציות

ישנן שפות תכנות רבות חלקן מתאימות למכשירי אנדרואיד וחלקו מיועדות למכשירים של אפל - במה מומלץ לבחור?

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר