בניית אתר למובייל בטכנולוגיית html5

כיום הולך ורב מספר בעלי אתרים אשר זה מכבר התחוורה להם העובדה, כי יתרונות המובייל ברורים ומובהקים באופן שלא ניתן עוד לערער עליהם, ודאי לא להתעלם מהם.

בניית אתרים למכשירי הסלולר, מבוססי טכנולוגיית HTML5 לא רק מחויבת מציאות, אלא מעצבת אותה ומשפיעה עליה - ודאי כאשר האינטרנט והסלולאר הם מנועי השיווק ומנופיו העצמתיים והאפקטיביים ביותר.

הנגישות והזמינות של אתרים מאפשרת לבעליהם לתפעל אותם, להזינם במידע עדכני, לנהל את ממשקיהם ולהיחשף לתנועת הגולשים בהם בכל מקום ובכל זמן. יכולת זו מתעצמת במיוחד הודות ליישומים המבוססים על HTML5, המאפשרת בנייה דינאמית אינטראקטיבית של מגוון ממשקים אינטרנטיים, לרבות אנימציה, אודיו ווידאו. התועלת הגלומה ביישום חדשני ורב עצמה זה היא ביכולת להפוך את הסמארטפון לסביבת עבודה עתירת יישומים, אשר לא רק מפצה על העדר נגישות למחשב, במקרים רבים היא עשויה לייתר אותה.

אשכול של טכנולוגיות יישומיות

יישום מתקדם וחדשני זה מאפשר אפוא הרחבת השימוש בסלולארי כמשרד ממוחשב נייד, קל לנשיאה (ולנסיעה...), המאפשר לכם להפוך אותו למאגר מידע זמין, שכל פרט נדרש יכול להישלף בו בקלות ובמהירות.

טכנולוגיית HTML5 מאפשרת חוויית גלישה באמצעות מכשירי המובייל ברמה ובאיכות של אתרי פלאש במחשבים שולחניים וניידים.

תמיכתה של חברת אפל העולמית בטכנולוגיה זאת, אפשרה את הפיכת המובייל (האייפון, האנדרואיד) לשולחן עבודה מושלם ולסביבת עבודה שבה נגישות וזמינות כל האפליקציות החדשניות והעדכניות.

בעקבותיה של חברת ענק זו הלכו גם חברות נוספות בכל רחבי העולם והן משתמשות ב HTML5 כטכנולוגיה וכפלטפורמה שעליה הן מבססות את פיתוחי האפליקציות והאתרים שלהן המיועדות לכל הסמארטפונים לסוגיהם.

התפשטותו המואצת של יישום טכנולוגי פורץ דרך זה באה, בין השאר, לידי ביטוי גם בפיתוחם של אפליקציות מגוונות לטלוויזיות חדישות, לטאבלטים וממשקים ותוכנות נוספים.

יתרונות בניית אתרים ב HTML5

  1. שימוש כולל בטכנולוגייה יוצר שפת קוד ותוכנה אחידה המובנת לכל בוני האתרים המקצועיים.

  2. אימוץ הטכנולוגיה והטמעתה במכשירי המובייל מאפשרת הוזלה ניכרת של עלויות הפיתוח וצמצום משמעותי של כמות העבודה הנדרשת.

  3. הכול מהיר יותר (וזמן, כידוע, שווה כסף).

  4. הקוד נתמך על ידי מספר רב של פלטפורמות, ובתוך כך מאפשר שימוש בקוד אחיד לפיתוח אפליקציות ואתרים, שבהן ניתן להשתמש בכל הפלטפורמות. יכולת זו מוזילה, כאמור, את תהליך העבודה ומייתרת את הצורך בפיתוח לכל פלטפורמה באופן נפרד.

  5. מפתחי HTML, כמו גם מנהלי פרויקטים, מעצבים גרפיים של אתרי אינטרנט ושאר בעלי תפקידים בצוות הפיתוח, לומדים במהירות את הטכנולוגיה החדשה הודות לידע המקצועי שלהם, ניסיונם ומיומנותם והיכרותם את תהליכי העבודה על שלביה השונים.

  6. הקוד החדש מאפשר ליצור עיצובים מרהיבי עין - בין השאר באמצעות אנימציה עשירה - והעשרתה של חוויית המשתמש באתר על ידי יצירתו כאתר דינאמי, מחולל תנועה ומעורר עניין.

  7. ניתן להשתמש בכל סוג של פונט ולא רק בסוגי הפונטים שקיימים במחשב של הגולשים.

העתיד כבר כאן ועכשיו

בשורה התחתונה, סל היתרונות והתועלות של הטכנולוגיה גדוש ועשיר. טכנולוגיה זו מקלה כבר כיום, טרם מיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום בה, על בניית אפליקציות רבות למכשירי מובייל חכמים. היא מאפשרת לייעל ולשכלל את אופן השימוש במובייל כפלטפורמה טכנולוגית רבת זרועות: הטמעת נגני מוסיקה ווידאו בתוך עמודי אינטרנט, מזמנת טפסי זרימה שניתן למלאם צעד אחד צעד, שמירת מידע במצב לא מקוון, עיצוב רב שכבתי, אחסון לא מקוון (בהעדר חיבור לאינטרנט) ועוד.

מספר רב של פלטפורמות, מגוון עשיר של יישומים, מהירות גלישה, רזולוציות חדות, פתרונות חכמים ליצירת אתרים מלהיבים ועוד. זאת היא רק ההתחלה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר