בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית

אתר תדמיתי לעסק הוא למעשה "הפנים" של העסק ברשת. אותם "פנים" עשויות להיחשף בפני מיליוני גולשים בארץ ובעולם, במידה ושקלתם לבנות אתר תדמית לעסק, הצגנו בפניכם את הפרמטרים החשובים ביותר עליהם מומלץ לשים דגש:

  • עיצוב: מחקרים מציגים כי 7 השניות הראשונות יוצרות את הרושם הראשוני בין בני אדם משפיעות במידה משמעותית על המשך יחסיהם. בדיוק כך גם באתרי האינטרנט. כולנו נמשכים לאתרים מיוחדים, בעלי עיצוב מיוחד ושונה משאר האתרים התבניתיים שדי מזכירים זה את זה. עיצוב אתר תדמיתי עשוי להשפיע על יחס ההמרה, אחוז הפניות של הגולשים והחלטת הרכישה שלהם.
    מה חשוב בעיצוב? ראשית, שבעל העסק יאהב אותו ויוכל להתגאות בו על מנת שיציג אותו בפני כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. בנוסף, תהליך אפיון מקצועי בו עורכים מחקר על קהל היעד עשוי לשפר את חוויית המשתמש של הלקוחות ולהוביל להמרות רבות.
  • קידום אתר האינטרנט: אתר אינטרנט למעשה אינו שווה דבר במידה ורק העובדים בחברה מבקרים בו. האינטרנט מאפשר לבעלי עסקים לחשוף את השירות שהם מציגים בפני מיליוני גולשים בארץ וברחבי העולם. באמצעות התאמת האתר לצורכי קידום תוכלו "לצאת לדרך" ולקדם את אתר האינטרנט שלכם ביעילות.
  • הדרכת תפעול למערכת ניהול התוכן: אומרים שבעל עסק צריך לדעת הכל על העסק שלו, וכך גם לגבי תפעול מערכת בניית האתר והמערכת לניהול תוכן.
    מה זה אומר? לא הגיוני שתצטרכו להיעזר בגורם חיצוני בשביל להחליף תמונה, להוסיף עמוד באתר, לכתוב פוסט או לשנות את שעות הפעילות שמופיעות באתר. לכן, חשוב שהחברה שבונה את האתר התדמיתי לעסק שלכם תדריך אתכם לגבי התפעול של המערכת.
  • התאמת האתר לאופי החברה: כחלק מתהליך הפיתוח והבנייה של אתרי האינטרנט התדמיתיים על החברה הבונה את אתר האינטרנט להתאים את אופי האתר לאופי החברה, כך שהאתר למעשה ייצג אותה בצורה הטובה ביותר ברשת. באמצעות תהליך אפיון מקצועי ניתן לבנות אתר תדמיתי שמספק את הצרכים בצורה הטובה ביותר.

dooble – כל מה שאתר תמיתי לעסק צריך בשביל להיות מקצועי

חברת dooble מובילה בבניית אתרי אינטרנט תדמיתיים לעסקים. אנו מזמינים אתכם לצפות בתיק העבודות שלנו ולהתייעץ אתנו על מנת שנוכל לבנות עבורכם את הפנים של העסק ברשת.

בניית אתרי תדמית - עבודות

יקב טוליפ
דייהטסו ישראל
adkit
רוי סטורי
סטארט אס אי או
עמית טישלר
פרי ניב
בלורן מטבחים
ynet ראש השנה
LG Mobile
Comverse DemoZone
Select Nadlan
Skycon
Cool ray
Home Style
יספר”א

עוד קצת על בניית אתרי תדמית...

בניית אתר נכונה לקידום במנועי החיפוש

קידום אתרים הוא כורח המציאות לכל בעל עסק. אינטרנט נחשב לכלי השיווקי אשר יכול להביא לך גידול בלקוחות בזמן קצר.

בניית אתרים עסקיים

מהו בעצם אתר עסקי ומהי מטרתו מעבר להצגת המוצר או השירות אותו אנו מציעים?

איך לבנות אתר אינטרנט איכותי?

איזה ידע דרוש לנו לפני שאנחנו באים לבנות אתר אינרטנט ובאילו כלים מומלץ להשתמש?

בניית פורומים ובלוגים

הלקוח תמיד צודק? לא בהכרח. לא תמיד. ובכל זאת הוא תמיד זכאי לקבלת שירות מקצועי מיטבי. אם אתם רוצים לבנות פורום או בלוג, כדאי לכם לברר, תחילה, מה הוא סוג האתר שעשוי לשרת אתכם באופן היעיל ביותר.

קופירייטינג - על כתיבה שיווקית ובניית אתרים

במאמר זה נסקור את ההזדמנויות והמכשולים שבכתיבת תוכן באינטרנט, נסקור את הקשר שבין קופירייטינג לתחום של בניית אתרים וכן את מהות התוכן באתרי אינטרנט ושימושו בתהליך קידום אתרים.