מה הקשר בין כתיבה נכונה ובניית אתר?

יש לכם אתר אינטרנט? מתכננים בניית אתר בקרוב? הבסיס של אתר האינטרנט שלכם הוא לרוב התוכן המופיע בו - שהרי הגולשים לא הגיעו אליו רק על מנת להתרשם מהעיצוב המרהיב או מהלוגו שלכם (אם כי במקרים מסוימים זה יכול מאוד לעזור), אלא גם על מנת למצוא את המידע שחיפשו במהירות. אם הם ימצאו את מה שהם ציפו לו, סביר להניח שיישארו עוד באתר וימשיכו לעיין בו.

מה יכול קופירייטינג לעשות בשבילכם? התשובה לכך פשוטה - קופירייטר משאיר את הגולש באתר שלכם באמצעים של שכנוע לשוני מהוקצע, יתרונו בכך שהוא מצמצם את עיקר המלל למספר שורות קצר, מלביש עליו סלוגן רב עוצמה, ועוטף אותו בחום תוך כדי פנייה ישירה אל הגולש, ציון היתרונות שבמוצר או בשירות שלכם ומשכנע את הגולש לקנות דווקא מכם. כמו כן, נעשה שימוש מושכל ואיכותי בכותרות היוצרות עניין ומגרות את הקורא להמשיך ולקרוא את הטקסט עד סופו.

מנגד, כתיבת תוכן חובבנית והגשה של תוכן לא מקורי, לא מעניין, כתוב בצורה לא נכונה או כתוב עם שגיאות כתיב, לא רק שאינה משיגה עבורכם את המטרה המבוקשת, היא משיגה בדיוק את ההיפך - הגולש לא רק ישוב על עקבותיו, אלא גם יתייג אתכם כלא מקצועיים וסביר שלא ישוב לבקר שוב באתרכם.

על מנת להבין את חשיבות הכתיבה השיווקית , נדגיש שוב שגולשים נוטים היום להיות חסרי סבלנות יותר מאי פעם, וכאשר הם לא מוצאים את מבוקשם תוך מספר דקות, הם יצאו מיד מהאתר מבלי להשאיר ולו שם או טלפון.

הקשר שבין קופירייטינג וקידום אתרים

מעבר לכל מה שנכתב עד כה, תוכן שיווקי טוב, עוזר לכם לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש, כאשר אנשים יחפשו את המוצר, השירות או המידע אותו אתם מציעים.

על כן זכרו כי בתהליך בניית אתר, עליכם לשלב את התוכן הטוב ביותר, המקצועי ביותר, תוכן אשר יש בו גם למשוך את הגולש, אך גם להוות משענת נוחה לקידום אתרים איכותי.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר