אתר לבעל עסק

עם ההתפתחות המואצת של הרשתות החברתיות בשנים האחרונות והאפשרות לקבל פידבק ישיר מהגולשים עצמם, יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שבניית אתר תדמית כשלעצמה אינה תמיד מספיקה. הגולש, שאולי הספיק כבר לבקר בתשעה אתרים שונים לפני שהגיע לאתר הנוכחי, עייף מלקרוא שוב פעם את כל אותם עמודי אודות או עמודי שירותים ומוצרים אשר חוזרים על אותן אמירות שחוקות המשותפות לכל העוסקים באותו התחום.

במילים אחרות, אתרי התדמית הקלאסיים הפכו להיות מעין כרטיסי ביקור שמי שמעיין בהם הוא פסיבי לחלוטין. במקום זאת, אתר עסקי מודרני הוא אתר שמספק ערך מוסף לגולש, אשר הופך להיות משתתף אקטיבי שרוצה להרגיש שמתייחסים אליו כלקוח גם כשהוא לא נמצא פיזית במקום העסק.

לפיכך, הסיכוי להפוך גולש שכזה ללקוח פוטנציאלי שגם ירכוש מוצר או שירות, הם גבוהים הרבה יותר מאשר אם אותו הגולש היה נכנס לאתר תדמית סטטי.

אם כך, כיצד תוכל להפוך את האתר שלך לאתר עסקי אמיתי?

פתיחת בלוג

פתיחת בלוג בנושא מקצועי או פינת "שאלות ותשובות", היא הזדמנות מצוינת להפגין ידע והתמחות מקצועיים, כמו גם לתת מענה לשאלות ותגובות של גולשים. הכתיבה עצמה צריכה להיעשות באופן מקצועי בשפה ברורה וקולחת ככל הניתן. מוטב לבחור בנושאים לא שגרתיים, או לכל הפחות להשתמש בכותרות עם מעט פלפל. למשל, בלוג העוסק בתחום הפיננסים יכול להשתמש בכותרת כגון "מדוע הגירעון של מדינת ישראל משפיע על כל אחד מאיתנו" במקום לכתוב סתם עוד מאמר על "ניהול תקציב משפחתי..."

צ'אט מול נציג שירות או צ'אט אוטומאטי

צ'אט מול נציג שירות באתר מתאים לעסקים בינוניים וגדולים שיכולים להעסיק נציגים במשרה מלאה או משרה חלקית.

לאחרונה נכנסו לשוק צ'אטים אוטומאטיים שמנסים להבין מה הלקוח רוצה ולענות לו באופן ממוחשב, גם זו שיטה טובה לאסוף פרטי יצירת קשר של לקוחות, אם כי יש לוודא שהצ'אט מוצג רק בפעם הראשונה שהמשתמש נכנס לאתר והוא לא גורם לו לטרדה מיותרת.

התממשקות מול רשתות חברתיות

את הכוח העולה של הרשתות החברתיות ניתן גם לנצל לטובת העסק. לדוגמה, ניתן להכניס לכל אתר תיבת אוהדים רשמית של פייסבוק, להכניס מערכת תגובות של פייסבוק, או אפילו להוסיף לעמוד הפייסבוק של העסק טאב מיוחד דרכו יהיה ניתן לצפות באתר מבלי לצאת מפייסבוק.

התאמה מלאה לסלולר

התאמה מלאה למובייל מאפשרת לגולשים לגלוש בנוחות באתר מכל מקום, זאת לעומת אתרים שאינם מוצגים היטב על המובייל ולכן עשויים לפספס לקוחות שנמצאים "על הדרך" וזקוקים לפתרון מיידי בדקות או בשעות הקרובות. יש לציין כי התאמה למובייל לא מחייבת לבנות אפליקציה נפרדת, אך ישנם מספר שיטות ואפשרויות המאפשרות להפוך כל אתר לאפליקציה ולהעלות אותה לחנות של אנדרואיד ואפל.

כמובן שניתן לשלב בין מספר מהטכניקות שהוזכרו, אך תמיד יש לזכור לא להעמיס יתר על המידה על הגולש, שזמן הגלישה שלו באתר בדרך כלל לא עולה על מספר דקות בודדות.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר