קידום אתר מתחיל כבר בשלב בנייתו

בשנים האחרונות, קידום אתרים הפך עבור בעלי אתרים רבים לכורח המציאות, וכמעט כל בעל עסק יודע, שעל מנת לצבור לקוחות חדשים ולקבל הפניות (לידים), הוא חייב להופיע בעמוד הראשון של גוגל כאשר מישהו מחפש מוצר או שירות, הקשורים לתחום העיסוק שלו (החל מאינסטלאטורים ועד פסיכולוגים).

בניגוד למה שאנשים רבים אולי נוטים לחשוב, קידום של אתר אינטרנט בגוגל או כל מנוע חיפוש אחר, מתחיל כבר משלב התכנון והבנייה הראשונים של האתר. אתר הבנוי בצורה נכונה ומותאם למנועי החיפוש הקיימים כיום באינטרנט ובראשם גוגל, יתקדם מהר יותר במעלה תוצאות החיפוש.

חברת דובל מתמחה בבניית אתרים המותאמים לקידום, זאת באמצעות הקפדה על מספר קווים מנחים וטכניקות המשולבים בכל האתרים אותם היא בונה:

קוד והיררכיה - כל אתר אינטרנט מורכב בסופו של דבר מקוד המפורש על ידי הדפדפן , קוד HTML. ככל שהקוד נקי וחסכוני יותר, כך האתר עולה מהר יותר ולמנועי החיפוש קל יותר לסרוק ולקרוא אותו (פעולה הנקראת אינדוקס).

באותו אופן, ככל שהאתר בנוי בצורה מסודרת יותר ולכל עמוד יש מקום ברור בהיררכיה הפנימית של האתר (סרגלי הניווט וכתובות עמודי האתר), כך יוצגו בתוצאות החיפוש העמודים החשובים יותר. אם הגולש מגיע בדיוק לאן שהוא צריך, הוא מרגיש נינוח ורגוע יותר ופתוח יותר למסר השיווקי שאנו מנסים להעביר דרך האתר.

מערכת ניהול תוכן - מערכת ניהול התוכן של דובל מאפשרת להגדיר לכל עמוד מספר תגים הנקראים תגי מטה. תגים אלו קובעים מה יהיו הכותרת והתיאור של כל עמוד, וכיצד הוא יוצג בתוצאות החיפוש. בנוסף, מערכת ניהול התוכן מאפשרת לקבוע את הכותרות הפנימיות בעמוד, כותרות אשר עוזרות למנועי החיפוש להבין באיזה תת נושא עוסק כל מקטע בעמוד.

כתובת ידידותיות למנועי חיפוש - כתובות ידידותיות למנועי חיפוש הן כתובות שמכילות מספר מילים על העמוד הנוכחי ולא רק אוסף של תווים או מילה בודדת. לדוגמה, במקום שעמוד למכירת נעלי נשים מהקולקציה האחרונה ייקרא סתם shoes.html, ניתן לקרוא לו כך "new-women-shoes". מנועי החיפוש יודעים להפריד בין המילים השונות ולהסיק מכך על הנושא הספציפי בו עוסק העמוד.

מפת אתר - מפת אתר היא עמוד אינדקס המפרט את כל העמודים הקיימים באתר. מפת אתר חשובה מאוד לאתרים חדשים שעולים לאוויר, במיוחד אם יש בהם מספר רב של עמודים. במקום שמנוע החיפוש ייאלץ לסרוק את האתר מתחילתו ועד סופו, הוא יכול למצוא את כל דפי האתר במקום אחד ולאנדקס אותם.

כל האתרים אותם בונה חברת דובל, מגיעים עם מפת אתר דינאמית, המותאמת לתקן השולט ברשת, תקן XML.

אלטרנטיבה לפלאש - למרות שטכנולוגית הפלאש מאפשרת ליצור אתרים מרשימים ועתירי גראפיקה, הרי שהיום יותר ויותר אתרים עוברים להשתמש בפתרונות המתבססים על קוד ה - HTML הקלאסי וההרחבות שלו.

מבחינת קידום, אתרים שמשתמשים באלטרנטיבות האלו, נקראים בצורה טובה יותר על ידי מנועי חיפוש ואלו מסוגלים לקרוא את כל הטקסט שקיים בהם ללא בעיות ועם התאמה מלאה לעברית. כמו כן, האתרים האלו נראים בצורה זהה על כל הדפדפנים הקיימים בשוק, כולל סמארטפונים וטאבלטים.

נקודות אלו אשר מטופלות כבר בשלב הבנייה והפיתוח של אתר הן רק קצה המזלג, על מנת לקבל פרטים נוספים אודות החשיבות של התאמת קוד האתר למנועי חיפוש, אנא צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר