איתי ברנר איתי ברנר
14 ספטמבר 2014

10 האפליקציות המוכרות המומלצות נכון לשנת 2014

עשרת האפליקציות המוכרות ביותר לכרום כיום

אם עד לפני כמה שנים היה אפשר לדבר עדיין על התחרות הניטשת בין אינטרנט אקספלורר ל - Firefox, היום כבר אין ספק שדווקא דפדפן כרום של גוגל הוא זה שהצליח לזכות בקרב על ליבם של הגולשים. אמנם שתי התכונות המוכרות ביותר של הדפדפן הן המהירות הגבוהה שלו והממשק המינימאלי שמותיר את רוב המקום על המסך לגלישה עצמה, אך לכרום יש גם אפשרויות הרחבה רבות באמצעות תוספים או אפליקציות קטנות.


אפליקציות אלו מאפשרות לגולשים ליהנות מגלישה נוחה ומהנה יותר, וכאשר סוקרים את מסך האפליקציות והתוספים הפופולריים ביותר, אפשר למצוא ייצוג לרשתות חברתיות, אפליקציות לעבודה פרודוקטיבית יותר, שירותי שיתוף קבצים ושיפור השימושיות של אתרים קיימים.

TweetDeck - האפליקציה הפופולרית מאפשרת לקבל את העדכונים החמים ביותר לטוויטר לפי משתמשים שונים, "האש טאגס", רשימות, טרנדים וכו', ולכן היא שימושית מאוד עבור משווקים ומפרסמים ברשת החברתית.

Evernote - מאפשר לשמור פרטים והערות עבור אתרים שונים ברשת או להעתיק פריטי מדיה שונים (קטעי וידאו, צליל ותמונות) אל היומן. ניתן גם ליצור רשימת משימות על מנת לארגן באופן טוב יותר את יום העבודה.

DropBox - השירות הפופולרי מאפשר לאחסן קבצים מכל סוג בענן ולגשת אליהם מכל מחשב או מכשיר. ההרחבה לכרום מאפשרת לצפות בכל הקבצים השמורים בחשבון ישירות מתוך הדפדפן ולכן היא מתאימה למחשבים שאי אפשר להתקין בהם את תוכנת Dropbox עצמה.

Pixlr Editor - עורך גרפי הרץ בתוך הדפדפן ומזכיר מאוד גרסה פשוטה של פוטושופ, Paint shop Pro או Gimp. כולל מספר כלי חיתוך ומברשות ופילטרים שונים כמו תיקון עיניים אדומות, טשטוש, חידוד, תיקון פגמים נקודתיים ועוד.

Quick Start - משפר את מסך הבית של הדפדפן עם אתרים פופולריים, אפשרות לבחור רקעים מגלריות פתוחות ברשת, חיפוש מהיר יותר, גישה למשחקים, "חיוג מקוצר" לאתרים לפי בחירת המשתמש וכו'.

WOT - תוסף המתבסס על חכמת ההמונים למציאת אתרים בטוחים, כשכל אתר מקבל צבע שונה (ירוק - בטוח, אדום - לא בטוח) ורשימה של פרמטרים כמו תכניות זדוניות, חווית רכישה, חשש לפעילות בלתי חוקית וכך הלאה.

Magic Actions for Facebook - תוסף המשפר את היכולות של אתר יו-טיוב: מאפשר להציג את כל הסרטונים ברזולוציה המרבית מבלי לשנות אותה ידנית, להחשיך את המסך, לשמור תמונות מסרטונים ועוד.

Pin It Button - התוספת הרשמית של פינטרסט לכרום נותנת למשתמש את היכולת "לנעוץ" תמונות מכל אתר אינטרנט אל הלוחות אותם הוא יוצר ברשת החברתית.

Unfriend Notify - מוסיף לפייסבוק רשימה של חברים שהסירו את המשתמש מרשימת החברים שלהם.

Google Dictionary - האפליקציה מאפשרת לראות את הפירוש של מילים כאשר קוראים אותן באמצעות לחיצה כפולה עליהן. אין כרגע מילון בעברית, אבל כן יש מילונים באנגלית, רוסית ושפות אירופאיות שונות.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר